Börü ne zaman sinemada” sorusu, dizinin final bölümünün TV ekranlarında yayınlanmasının ardından en çok merak edilen sorulardan biri haline geldi. Dağ 2 filminin yönetmeni ve yazarı Alper Çağlar’ın yeni projesi olan Börü, televizyonda yayınlanacak olan bölümlerinin sona ermesinin ardından, beyaz perdede izleyicilerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Börü’nün sinema filmi ne zaman yayında sorusunun cevabını bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Börü Final Bölümü

Televizyonda yayınlanan her program gibi, Börü dizisi de yeterli reytinge ulaşmayı hedefleyen bir projeydi. Ancak, reyting olarak beklenenin altında kaldı. İlk bakışta bu yüzden final yaptığı düşünülse de asıl nedeni bu değil. Proje ilk aşamada planlanırken tam olarak bu şekilde, yani 6 bölümlük olarak yazıldı. Daha sonra bir de sinema filmiyle projenin tamamlanması planlandı. Börü’nün TV bölümlerinin final yapmasının sebebi, aslında baştan beri böyle planlanmasıydı.


Börü Sinema Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Börü’nün sinema filmi çekimleri, dizinin ekranlara veda etmesinin hemen ardından planlanmaya başlandı. Ancak kesin olarak bir tarih belirtilmedi. Börü sinema filminin 2018 sonbaharında vizyona gireceği açıklandı. Tarih kesinleştiğinde bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Börü’nün TV’de yayınlanan son bölümünü bu bağlantıya tıklayarak izleyebilir, Börü Ne Demek? yazımızı da ziyaret edebilirsiniz.

6 bölümlük bir proje olan Börü’yü nasıl bulduğunuzu ve sinema filminden neler beklediğinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak