Bosch
Bosch

Bosch kalitesi herkesin dilindedir. Özellikle yakın çevremde de durum böyle olunca benimde ev eşyalarındaki tercihim bu markadan yana oldu. Uzun zamandan beri ihtiyaç duyduğum fırını Bosch kalitesine bırakmaya karar verdim. İşlerimi daha kolay bir hale getiren bu fırın sayesinde artık işlerim planladığım tarihlerde bitmeye başladı. Tabi bu durum biraz daha bozulmaya başlayacaktı. Fırınım eski performansını özletmeye başlattı. Eskisi gibi iyi bir performans sunamayan fırınım için vakit kaybetmeden İzmir Bosch Servisleri şubesine ulaştım.

Fırın Bakımına Dikkat Edin

Bosch Servis Karşıyaka çalışanları bana bazı konularda tavsiyelerde bulundu. Özellikle fırın bakımının çok önemli olduğunu belirten ustalar, düzenli şekilde bu bakımların yapılması gerektiğini belirtti.


Sadece Fırını Çalıştırın

Fırın evin en çok elektrik tüketen eşyalarından biri olarak biliniyor. Bu durum ise kullanımına ne kadar özen göstermemiz gerektiğini belirtiyor. Özellikle evinizde fırın çalışıyorsa mutlaka diğer beyaz eşyaların çalıştırılmasına son vermelisiniz. İşleri de buna göre planlayarak eşyaların çalışmasında çakışmalar yaşanmamasını sağlamalısınız.

Sorunları Mutlaka Servise Danışın

Bosch servis Karşıyaka ekibi beyaz eşya kullanımında bir sorun yaşandığında mutlaka servise danışılması gerektiğini belirtiyor. Ancak bu şekilde sorunların çözülmesi mümkün olurken, fırını iyi bir şekilde kullanmaya da devam edebilirsiniz. Fırın konusunda dikkat edilmesi gereken kurallar için mutlaka rehbere dikkat edilmesi gerekirken, rehberde bulunmayan konular için mutlaka servise başvurulmalıdır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak