Bosch
Bosch

Beyaz eşya tamirinde uzmanlaşmış Bosch Servis İzmir müşteri memnuniyeti odaklı iş prensibiyle ve alanında uzmanlaşmış teknik servis personeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bosch markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgeleriyle ilgili her türlü sorununuzda ve bakım ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Evlerin en çok kullanılan eşyalarından olan beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaptırmak kullanım ömürlerini uzatmak için çok önemlidir. Bakım yaptırmak istediğinizde veya herhangi bir arıza şikayetiniz olduğunda 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden randevu alabilir, konuya ilişkin servis talebinizi oluşturabilirsiniz.


Beklenti ve ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlememizin ardından yüksek teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış uzman ekiplerimiz sizlerle iletişime geçerek sorununuzu en hızlı ve güvenli bir şekilde çözecektir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli süpürgelerinizle ilgili yaşadığınız sorunları en hızlı ve kaliteli bir biçimde çözmeyi görev edinmiş firmamız Bosch servis İzmir’in her yerinde faaliyet göstermekte ve aynı gün içinde arıza probleminizle ilgili sizlere dönüş sağlamaktadır. Bosch servisi olarak vizyonumuz müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutuyor, kaliteli servis hizmetimizin bir gereği olarak bir yıl boyunca işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak