Açılımı Counter-Strike: Global Offensive olan CS: GO, son derece başarılı bir aksiyon oyunudur. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen oyunda, oyuncular oyun üzerinden gelir elde edebilmektedir. CS GO Ranking System özelliğine sahip bir oyundur ve rekabetçi bir ortamı vardır ayrıca kutuları veya kutudan çıkan eşyaları satan oyuncular gelir elde edebilmektedir. Takas edilebilme özellikleri de bulunan Cs: Go skinleri tüm oyuncuların beğenisini kazanmış durumdadır. Silah boyası özelliği taşıyan skinler, güncelleme ile oyuna katılmış olup; değişik türleri bulunmaktadır. Oyunda kullanılan silah skinleri, silahın kalitesini, nadide bulunup bulunmadığını ve sahip olduğu değeri göstermektedir. Bu nedenle fiyatları da değişik olabilmektedir. Silah sevenler en pahalı Cs: Go skinleri sayesinde değişik silahlar edinebilmektedir. Ak skins oyunun en çok tercih edilen silahı olması sebibyle satış rakamları en az 5TL gibi rakamlardan başlayıp 5000 TL gibi rakamlara ulaşan bir guruptur.


En Nadir CS:GO Skinleri

Oyunda az bulunan en nadir Cs: Go skinleri incelendiğinde; açık mavi renkteki skinler ön plana çıkmaktadır. Beyazlar kadar yaygın olarak bulunmayan bu skinler, seyrek bulunan skinlerdir. Sınıf olarak ise, endüstri sınıfını temsil etmektedir. Koyu mavi renkte olanlar asker sınıfını temsil etmekte olup; onlar da nadir bulunmaktadır. Mor renkli skinler de oyunda sınırla sayıda yer almaktadır. Sınırlı olmaları sebebiyle, oyuncular tarafından oldukça değerli kabul edilen en nadir Cs: Go skinleri pahalı olarak satılabilmektedir. Pembemsi mor ve kırmızı renkli bazı skinler de oyunda az bulunmaktadır. Son olarak altın renkli skinler de nadir olarak oyunda yer alır. Oyuncular oyun içerisinde bu nadir bulunan skinleri takas ederek, değişik silahlar kullanabilmektedir. Awp skins piyasayı domine eden bir guruptur ve en pahalı skin olan Dragon Lore bu gurupta yer almaktadır.

CS: GO Skinleri Nasıl Alınır?

CS: GO skini almak istiyorsanız; bunun pek çok yolu bulunmaktadır. Oyundaki silah kutularını açarak veya promosyon amaçlı verilen kutuları açarak skinleri alabilirsiniz. Oyun sırasında rastgele biçimde skin yakalayabilmeniz de mümkündür. Ayrıca istediğiniz takdirde elinizde bulunan skinleri, başkalarıyla takas edebilme hakkınız da vardır. Böylece oyuncular birbirinden farklı silah boyalarını kullanarak, oyun içerisinde değişik silahlar kullanabilmektedir.

Çoğu zaman skinler rastgele gelmektedir. Silah kasası açıldığı zaman, bu kasanın koleksiyonundan tesadüfen bir skin gelmektedir. Nadide bulunan skinler, oyuncuların gözdesidir. Pahalı ve az bulunmaları sebebiyle çok büyük ölçüde tercih edilmektedir. Oyunda takas özelliğinin bulunması ise, değişik skinlerin kullanılmasına olanak tanımaktadır. Oyuncular ellerindeki skinleri istedikleri gibi takas edebilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak