İnsan hayatında öyle zamanlar vardırki her şeyi bırakmak ve hiçbir şey düşünmek istemez. Böyle anlarda kurtarıcı olan, gülmekten karnınıza ağrılar sokacak olan filmlere kesinlikle bir şans vermelisiniz ve komedi filmlerinin eğlenceli dünyasına mutlaka göz atmalısınız.

İçerik

Aman Tanrım!

Bruce Nolan oldukça tanınmış bir televizyon muhabiridir ve hayatında istediği her şeye sahip olmuştur. Ancak istediği her şeyi elde etmiş bu adam berbat bir gün geçirir ve işleri hiç yolunda gitmez. Böyle bir durum karşısında tanrıya isyan eden Nolan’ın hayatı bir anda değişir. Her sızlandığında ilginç bir olay yaşayan Bruce, Tanrı ile tanışır. Tanrının amacı Bruce’un şikayetlerinin karşılığında ona iyi bir ders vermektedir.

50 İlk Öpücük

Henry Roth başarılı, karizmatik ve zengin bir doktor olarak bekar hayatının tadını çıkarırken karşısına çıkan Lucy her şeyi değiştirir. Bir anda sudan çıkmış balığa dönen Henry, Lucy’den çok hoşlanır. Hisleri karşılıklı olunca ciddi bir ilişkiye başlamayı düşünen ikiliyi ertesi sabah büyük bir sürpriz beklemektedir. Lucy ertesi sabah hiçbir şeyi hatırlamaz ve Henry’i tanımaz. Henry zamanla Lucy’nin hafıza sorunu olduğunu ve bir önceki gün neler yaşadığını hatırlamadığını anlar. Genç adam bu durum karşısında oldukça kararlı bir duruş sergiler ve Lucy’i kendine her gün aşık etmek için çabalar.

Patrondan Kurtulma Sanatı


Hem farklı işlerde çalışan hem de birbirinden çok farklı karakterlere sahip olan Nick, Dale ve Kurt patronlarından hoşlanmayan üç kafadardır. Nefret ettikleri patronlarından kurtulmak için onları öldürmeyi planlayan kafadarlar kiralık katil tutmayı düşünürler ancak sonrasında bu cinayetleri kendilerinin işlemesi gerektiğine karar verirler. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Kafadarlar için cinayet işlemek planladıklarından daha zor olacaktır. Bu karmaşa komik ve eğlenceli bir hal alacaktır.

Bu Nasıl Aile!

Birbirinden farklı dört insan bir anda aile olmaya kalkarsa ne olur? Elbette karmaşa ve eğlence olur. Yerel bir uyuşturucu satıcısı olan ve kendi halinde çalışan David bir gün mallarını kaptırır ve tedarikçisine borçlanır. Borçlarını ödemesi için bir şans elde eden David’in Meksika sınırından yüklü miktarda uyuşturucu geçirmesi gerekmektedir. Büyük bir iş için büyük bir plana ihtiyacı olan David öncelikle kendisini aile babası kılığına sokar. Striptizci Rose ailenin annesi olur ve iki tane de matrak çocuk bularak dört kişilik bir aile yola çıkarlar.

Felekten Bir Gece

Bekarlığa veda partisi denildiğinde akla ilk gelen yer olan Las Vegas’da geçen film birbirinden çok farklı dört arkadaşın buluşmasını konu alıyor. Geçmişlerinde türlü türlü olaylar ve sorunlar olan muhteşem dörtlü nihayet bir araya geliyor ve gerçekten felekten bir gece çalıyor. Gecenin sonunda sarhoş olan kafadarlar sabah uyandıklarında ise inanılmaz bir görüntü ile karşılaşıyorlar. Kaldıkları otel odasında bir kaplan bulan kafadarların dolabından altı aylık bir bebek çıkıyor. Üstelik damadın da aralarında olmadığını fark ediyorlar. Geriye kalan üç kafadarın cevap bulması gereken sorularla birlikte düğüne yetiştirmek zorunda oldukları bir damat da işin içine girince ortalık karışıyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

7 YORUMLAR

  1. Sitenizi sürekli takip ediyorum, beğenerek okuyorum. Bu yazı da çok hoşuma gitti. Daha önce izlediklerim de var, yeni gördüklerim de. Size güvenerek izleyeceklerim listesine yeni gördüklerimi ekledim. Yakında ben de bir blog açmayı istiyorum. İdolüm sizsiniz. Umarım bana yardımcı olmak istersiniz 🙂 Başarılarınızın devamını dilerim Kurtuluş hocam

  2. Listede yer alan filmler gerçekten kaliteli ve eğlenceli filmler özellikle Hangower ve 50 ilk öpücük çok eğlenceli iki filmi de çok beğenerek izlemiştim. Listede yer alan patrondan kurtulma sanatı ve Bu nasıl aile filmleri izlemedim onları da bu yazıdan sonra izlemeyi düşünüyorum.

Bir Yorum Bırak