Electrolux servis, markadan çeşitli cihaz kullanan kişilerin sık sık aradığı ve destek almak amacı ile randevu talep ettiği şirketler arasında bulunmaktadır. Marka, çamaşır makinesi ve buzdolabı üretip satışını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlardan çalışıyor olduğundan dolayı çok sayıda alıcısı bulunan marka, zaman zaman arıza da yapabilmektedir. Böyle bir arıza söz konusu olduğunda kişinin cihazı kendisinin tamir etmesi yerine, bu alanda uzman birinden destek alması son derece önemlidir.

Aksi halde cihazda geri dönüşü olmayan sorunlar meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Electrolux Servis olarak biz de bu alanda hizmet sağlıyor, beklentilerinizi büyük ölçüde karşılamayı kendimize bir amaç olarak biliyoruz.


Electrolux Servis Ücretleri

Electrolux servis olarak elimizden gelen desteğin tamamını siz değerli müşterilerimiz için sağlıyor ve cihazların temizliğini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerde pek çok sorun meydana gelebilmekle beraber, bu alanda çokça tecrübeli olduğumuz için sorunun çözümünün çokça uzun sürmediğini de söylemek mümkün oluyor. Servisimiz bu alanda çok hızlı hizmet sunan, birçok referansı bulunan, dinamik firmalardan birisidir.

444 78 56 numaralı hattımız sizlere merak ettiğiniz sorular ile ilgili yardım sağlanmaktadır. Makinelerinizin tamiri, onarımı ya da temizlik ve bakım işlemleri için siz de bize ulaşabilir, bolca destek alabilirsiniz.

Ustalarımız işini en kısa sürede yapmaktadır. Nitelikli hizmetlerimizden faydalanmak, geniş müşteri yelpazemiz içinde yer almak istiyorsanız, siz de bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bu alanda pişman olmayacağınızı söylemek mümkündür.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak