Elektrikli süpürge deyince hiç şüphesiz ilk aklan gelen marka Fakir’dir. Uzun yıllardır evimizde kullandığımız bu marka artık beynimizde kalıplaşmış şekilde duruyor. Bu nedenle yeni nesil elektrikli süpürge ya da halı yıkama makinesi de alsak Fakir markayı tercih ediyoruz. Fakir, birçok kişi tarafından Türk markası olarak biliniyor, fakat Fakir bir alman markası. Üstelik sağlamlığı ve dayanıklılığı ile kendisini de ispatlamış bir alman markası.

İnsanlar genel olarak bozulan cihazlarını yenisi ile değiştirme eğilimindedir. Fakat bu elektrikli süpürgeler için geçerli değil, çünkü elektrikli süpürgeler tamir ettirilerek uzun süre kullanmak için alınan bir cihazdır. Özellikle eski Fakir marka süpürgeler hem dayanıklılığı ile, hem de çekim gücü ile gönüllere kazındığı için yenisini almak zor gelir. Bunun içinde Fakir servisleri aranır.


Eğer sizin de Fakir marka bir elektrikli süpürgeniz, ya da halı yıkama makinanız var ise, bir servise ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken şey 444 78 56 numarasını aramaktır. İstanbul’un hemen her yerine servis hizmeti veren bu özel servis, Fakir marka ürünlerinizi tamir ederek uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmanızı sağlar.

Özel Fakir servis yapılan tamirlerin tamamına 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçilik hem de değişen parçalar için geçerlidir. Yani servis size tamir ettiği süpürgeyi çok uzun süre daha kullanmayı olanaklı kılıyor. Bu sayede yeni cihaz almak yerine, eskisini uzun süre kullanabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak