Ferroli marka kombilerin daha sağlıklı çalışması adına hizmet veren Ferroli Servis İstanbul ili ve ilçelerinde aktif ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Bozulan ya da bakım zamanı gelen kombiler için gerekli teknik yardımı sağlayan Ferroli Servis, kışın üşümeden ve fazla fatura ödemeden geçmesine ortam hazırlamaktadır.

Ferroli Servis Kombi Bakımı ve Onarımı

Ferroli Servis kombi bakımı ve onarımı yaparak birçok kişinin kış aylarında evlerinde konforlu bir şekilde yaşamasını sağlamaktadır. Kombi bakımı ise çoğunlukla ileriki dönemlerde yaşanacak olan kombi arızalarını azaltan önemli bir faktör olmaktadır.


Çoğu kombi arızası yapılmayan ya da düzgün yapılmayan kombi bakımları nedeniyle gerçekleşmektedir. Petek temizliğinin olması gerektiği gibi yapılmaması, peteklerde biriken tortuların sıcak su geçişini engellemesine neden olmaktadır. Bu da zamanla evdeki ısının azalmasına ve kombinin normalin üzerinde çalıştırılmasına sebep olmaktadır. Bu durum hem faturayı arttırmakta hem de kombinin ömrünü kısaltmaktadır.

Ferroli servis bakım ve onarım hizmeti dışında bir de parça değişimi ve işçilikler için 1 yıl garanti vermektedir.

Ferroli Servis İletişim

Kombi bakımı ya da onarımı için Ferroli Servis çağırmak isteyenler bunun için 444 78 56 numaralı telefondan ilgili talebi oluşturabilirler. Böylece kışın daha sıcak evler ve daha az fatura ile güzel ve konforlu bir yaşam sürülebilir. Ayrıca yapılan bakım işlemleri sırasında işin püf noktalarını bilen teknik ekip evi kirletmeden peteklerin pisliğini tuvalete akıtarak bu işlemi tamamlamaktadır.

Web: http://www.ferroliservis.co

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak