Florya Balık
Florya Balık

Florya sahilinin eşsiz güzelliğinde, Marmara Denizi kıyısında yer alan Florya Balık Restoranı, kentin en özel noktalarından birisidir. Bu eşsiz güzelliği daha yakından görmek ve manzara eşliğinde birbirinden farklı lezzetleri tatmak için tercih edilebilecek en güzel alternatiflerden birisidir. Usta eller tarafından hazırlandığı her halinden belli olan balıklar, her damak tadına uygun seçenekleri ile dikkat çekiyor. Marmara Denizi’nin keyfini sürerken, mekanın mimari yapısı da sizi oldukça etkileyecektir. Doğal güzelliğin yanında yapının eşsiz mimarisi sayesinde kendinizi çok farklı hissedecek ve özel bir yerde, özel bir anda olduğunuzu fark edeceksiniz. Tek başınıza kafa dinlemek ve ruhunuzu dinlendirmek için buraya gelebileceğiniz gibi sevdiklerinizle buraya gelebilir ve burada çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Bakırköy Balık Restoranı, zengin mönüsü ile dikkat çekiyor. Birbirinden farklı ve balığın başrolde olduğu yemekler sayesinde, damak tadınıza uygun olan seçenekleri zorlanmadan bulabileceksiniz. Her daim en taze balıkları müşterilerine sunma çabasında olan bu restoran, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak ve hatta sizi kalitesi ile şaşırtacaktır.


Günün her saatinde gelebileceğiniz bu mekanda balık kokoreçten midye tavaya, kalamar ızgaradan balık çorbasına varıncaya kadar çok farklı seçeneklere sahip başlangıç mönüsünden dilediğiniz lezzeti seçebilirsiniz. Bunlar haricinde de çok sayıda farklı lezzetin olduğu restorana öğle yemeği molası için gidebileceğiniz gibi özel bir akşam yemeği için de burasını tercih edebilirsiniz. Özel bir akşam yemeği için eşsiz manzara, muhteşem lezzetler ve kaliteli hizmet, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Deniz havası eşliğinde yemek yenilebilecek noktalardan birisi olan Aqua Florya Balık, en ince detayına kadar düşünülmüş bir iç mekana sahiptir. İçerisine girdiğiniz andan itibaren özel bir mekanda olduğunu net bir şekilde hissediyor ve bundan dolayı hem keyif alıyor, hem de kendinizi özel hissediyorsunuz. Buradaki mönülerden istediğiniz ürünleri seçebildiğiniz gibi gurmeler tarafından yapılan tavsiyeleri de dikkate alabilirsiniz.

Florya, İstanbul’un en güzel, en kaliteli ve en nezih semtlerinden birisidir. Burada bulunan Aqua Florya AVM içerisinde yer alan restorana ulaşım son derece kolaydır. Ayrıca katlı otoparka sahip olması, park sorunu yaşamanızı engeller.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak