Buderus marka kombilerin evinizi en az performansla en yüksek seviyede ısıtabilmesi için bir Buderus Servis biriminden yardım almanız gerekmektedir. Çünkü kombinin en düşük ayarda en yüksek ısıtma kapasitesine sahip olabilmesi ancak onun bakımının her yıl düzenli olarak yaptırılmasıyla mümkün olmaktadır. Bunun için her kış öncesi Buderus servis aracılığıyla yaptırılmalıdır.

Buderus Kombi Servis

Buderus Servis Kombi bakımı ve onarımı için müşteriler, öncelikle müşteri hizmetleri numarasından servise ulaşmalıdır. İstenen talebin oluşturulmasının ardından servis ekibi ilgili adrese gelerek bakım ya da onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Buderus Servis İstanbul’da kombi bakımı yaparken peteklere taktıkları bir aparat sayesinde pis suyun tuvalete akıtılmasını sağlamaktadır. Böylece hiçbir yeri batırmadan kombi bakımı ve petek temizliği gerçekleştirilmiş olmaktadır. Özellikle çalışırken titiz ve temiz olmak servisin avantajları arasında en önemlisidir.


Buderus Servis tarafından giderilecek olan arızalarda ise cihazın çalışma prensibi bilindiği için arıza tespiti son derece kolay olmaktadır. Arıza tespiti bazen parça değişimi gerektirmektedir. Bu nedenle İstanbul ili ve ilçelerinde hizmet veren servis, parça değişimi gerektiren işlemler için biraz daha uzun sürede tamir gerçekleştirebilmektedir.

Buderus Servis İletişim

Buderus Servis çağırmak isteyenler ve yaşadıkları soruna dair arıza kaydı oluşturmak isteyenler websitedeki numarayı arayabilirler. İsteklerini belirttikten sonra ilgili işlem için gelen ekipler, teknolojik sistemler aracılığıyla son derece hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak