Gerçek medyumlar; sahip oldukları yetenekler ile sizlere doğru bilgi veren kişilere denir. Bunların haricindekiler için ise böyle bir ifadenin kullanılması maalesef doğru değildir. Bu alanda ulaşabileceğiniz kişilerin maalesef önemli bir kısmı güvenilir değildir. Bahsedilen türden kişilerin dolandırıcı olduğunu dahi söylemek yanlış olmayacaktır. Böylesine kişilerden uzak durulmalı ve güvenilir medyumlar üzerinden doğru bilgilere ulaşılmalıdır.

Günümüzde insanlar bazı konularla ilgili görüş almak isterler. Geleceğe ilişkin bu görüşler için gökyüzündeki olaylar ve farklı teknikler kullanılır. Gerçek medyum dediğimiz kişiler, buradaki yaptıkları işte gerçek bir profesyoneldir ve işin hakkını sonuna kadar verir. Gerçek medyumların yaptıkları iş için para almaları son derece normaldir, ancak temel hedef para değildir. Dolandırıcı olanlar ise direkt paraya odaklanır ve parayı aldıktan sonra karşısındaki kandırır ya da tamamen başından atar. İşte tam bu noktada medyum yorumları üzerinden seçeceğiniz medyumun gerçek mi yoksa bir dolandırıcı mı olduğunu anlayabilirsiniz.


Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Gerçek medyumlar, beklentilerinizi karşılama ve sizi kandırmama gibi özelliklere sahiptir. Ancak dışarıdan bakıldığında bir medyumun gerçek mi ya da dolandırıcı mı olduğunu anlamak neredeyse imkansızdır. Bu noktada yapılması gereken temel işlem, internet üzerinden yapılan medyum yorumları üzerinde inceleme yapmak. Bu yorumları da mutlak surette güvenilir sitelerde okumak gerekir. Çünkü sadece olumlu yorumlara yer veren çok sayıda site olduğu bilinmektedir.

Yorumların haricinde de detaylı bir araştırma yaparak, gerçek medyum olma durumunu açığa çıkarmak mümkündür. Örneğin, kendisini medyum olarak tanıtan kişinin ne kadar süredir aynı cep telefonunu kullandığı veya ne kadar süredir aynı yerde hizmet verdiği konuları son derece önemlidir. Gerçek medyumlar, telefonlarını ve adreslerini çok uzun bir süre değiştirmezler. Çünkü buna ihtiyaç duymazlar. Dolandırıcı medyumlar ise kaçmak ve saklanmak için bunları değiştirir.

Detaylı bilgi için https://gercekmedyumlar.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak