heets
heets

Heets elektronik sigara satış, bu alanda ihtiyacı olan kullanıcıların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde gidermektedir. Bilindiği gibi klasik sigaranın sağlığa zararları saymakla bitmez. Bunun yanında son dönemde sigara fiyatlarının artması da dikkate alındığında, maddi olarak da ciddi bir zarar verdiği söylenebilir. Tüm bunları dikkate alan tiryakiler için Heets elektronik sigara, en önemli alternatiflerden birisi olarak ifade edilebilir. Kendine has yapısı ve farklı Heets aromalar ile beklentileri en üst seviyede karşılayan bu ürünler, sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Heets Elektronik Sigara Nedir?

Heets, tiryakilerin beklentilerini karşılayan bir ürün geliştirmiştir. Heets elektronik sigara olarak bilinen bu ürün, klasik sigaraya benzer bir görüntüdedir. Yaklaşık 3 cm uzunluğundaki çubuklar şeklindedir. Bunun yanında tütün benzeri yapıda olup, yapraklara gliserin emdirilmiştir. Özel aroması ve nikotinden meydana gelen söz konusu ürün, Heets satış üzerinden sizlere sunulmaktadır.


Heets elektronik sigara, yapısındaki üç farklı filtre ile dikkat çeker. İki adet sünger filtreye ek olarak bir adet de sert yapılı bir filtre vardır. Ortalama 6 gr ağırlığında olan bu sigaraların içerisinde ise 0,5 mg nikotin bulunur. Dışında alüminyum bir tabaka da vardır. Bu noktadan sonra farklı seçenekleri olduğu ifade edilebilir.

Bahsedilen Heets elektronik sigara, farklı aromalarla dikkat çeker. Bu özelliği ile kullanıcılara farklı bir keyif verdiği söylenebilir. Nikotin ve tütün aromasının yanında çok farklı aromaların olduğunun bilinmesi gerekir. Bunlar arasından popüler olanlardan bazıları; amber, yellow, menthol ve benzerleri şeklindedir. Heets aromalar; ceviz notaları ile dengeli seçenekler, narenciye aromaları, yaban mersini ve kakao gibi aromalardan meydana gelmektedir. Heets elektronik sigara satış noktasından kendi zevkinize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak