Beyaz eşya cihazları ne kadar gelişmiş Altus teknolojisine sahip olursa olsun pek çok farklı etkene bağlı olarak arızalanma yaşayabilmektedir. Buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünler dijital teknolojiyi, mekanik altyapıyla bir araya getirmektedir. Bu nedenle hatalı kullanım, çok yoğun kullanım, uzun süre bakım yaptırmama ve yanı sıra çevresel faktörler nedeni ile hem teknik hem de yazılımsal arızalanmalar yaşayabilmektedir.

Arızalanan bir Altus beyaz eşya cihazının kullanım ömrünü doldurması gibi bir durum ise asla söz konusu değildir. Yaşanan ufak veya büyük tüm beyaz eşya arızalarında profesyonel Altus Servis İstanbul merkezi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde tüketicilerin en yoğun Altus beyaz eşya arıza bildirimlerine yanıt verebilmek üzere kurulan geniş bir servis altyapısına sahiptir. Tam donanımlı mobil servis ekipleri sayesinde İstanbul’un bölge ve ilçeleri için hızlı ve kaliteli servis hizmeti ulaştırmaktır.

Altus Servis İstanbul ilçelerinde tam donanımlı mobil ekipleriyle süratle yanıt sağlamaktadır. Özellikle tüketiciler tarafından yapılan Altus beyaz eşya arıza bildirimi için en yakın lokasyonda bulunan teknik ekipler yönlendirilmektedir. Teknik ekipman, yedek parça ve uzman teknisyen yönünden tam donanımlı mobil servis araçları sayesinde gerekli olan arıza onarım müdahaleleri de yerinde gerçekleştirilir. Böylelikle hiçbir şekilde tüketicinin değerli vaktinden gereksiz zaman kayıpları yaşamak durumunda kalmaması güvence edilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak