Ariston Servis
Ariston Servis

Ariston ünümüzde beyaz eşya ürünlerinin daha geniş kitleler tarafından kullanılabilmesi ve günlük yaşamdaki kullanımının popülerleşmesindeki en büyük etkisi bulunan beyaz eşya üreticisidir. Gelişmiş teknolojisi, kaliteli teknik parçaları ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Lakin kullanıcıların buna rağmen çeşitli arızalarla karşı karşıya kalmaları söz konusu olabilmektedir.

Özellikle de Ariston’un ürünlerinde kullanmış olduğu teknik parça kalitesine uygun standartlarda servis çözümlerinin sağlanması gerekir. Bu çerçevede de tüketicilerin herhangi bir sorun halinde profesyonel destek alabilmek amacı ile mutlaka kurumsal Ariston Servisi merkezimizde sunduğumuz hizmetlerden destek alması gerekir. Ariston teknolojisine uygun olarak sunduğumuz servis hizmetleri ile birlikte artık onarımı gerçekleştirilen cihazınızın kısa süre içerisinde yetersiz uygulamalar dolayısı ile aynı parçadan kaynaklı aynı veya benzer arıza vermemesini sağlıyoruz.


Üstün teknolojileriyle dikkatleri üzerine çeken Ariston markalı beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılabilecek tüm sorunlar için Ariston Tamir Servis merkezimizde, sadece Ariston standartlarına uygun düzeyde teknik destek sağlanıyor. Firmamız tüm Ariston markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi farklı beyaz eşya ürünlerindeki servis ihtiyacı için firmamız, ileri teknolojiye odaklı teknik altyapıda ve Ariston teknolojisini yakından tanıyan teknik ekipleriyle hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor.

Ariston Tamir Servis merkezimizde Ariston’un dünya standartlarındaki hizmet kalitesini bulabilir ve tüm Ariston beyaz eşya ürünlerinizde kaliteli onarım ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için ise tek yapmanız gereken çağrı merkezimi arayarak, Ariston markalı ürününüzün arızası veya sorununa ilişkin servis başvuru talebinde bulunmalısınız.

WEB: https://www.ariston-servis.com

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak