Servis sektörüne adım atmadan önce ile ve marka konusunda gerekli araştırmaları en iyi şekilde yaptık ve bu bağlamda tercihimizi gerekli analizlerden sonra Electrolux markasından yana yaptık Electrolux Servis İstanbul‘u kurduk. Firmamızın bu kararları almasındaki en önemli etken şehir nüfusunun kalabalık olması ve bu markaya olan talebin de aynı şekilde olmasıdır. Büyük şehirlerde servis sektörüne ve teknolojik ürünlere talep çok fazla oluyor çünkü insanlar şehir hayatının stresi arasında kendilerine iş kolaylığı sağlayan her türlü ürüne sahip olmak istiyorlar.


Erkek ve kadın işten geldiğinde yeteri kadar yorgun oluyor ve bir de ev işleri onları bekliyorsa çekilmez bir hayat kapıda bekliyor diyebiliriz ancak teknolojik ev aletleri sayesinde zaman konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz ve bu ürünler size gerekli kolaylıkları da sunuyor. Bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi eski dönemlerde yoktur ancak piyasaya çıkması ile birlikte insanlığa ne kadar büyük hizmet ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.

Bizler teknoloji seçimimizi Electrolux’ten yana kullandık ve yıllardır hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadık. İstanbul halkının yoğun talebine en iyi şekilde cevap verdik ve bu anlamda servis hizmetlerimizde müşterilerimizden her zaman olumlu tepkiler almayı başardık. Özel Electrolux Servis firması olarak İstanbul halkına hizmet vermeye devam ediyoruz, eğer sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız web adresinden bize ulaşmanız yeterli olackatır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak