Özel Electrolux Servis, çok sayıda şehir ve semtte hizmet vermeye devam ediyor ve biz de 10 yıllık serüvende bu sektörde yer almaya devam ediyoruz. Sizleri mutlu etmek ve ürünlerinizin sorunlarını en kısa sürede ortadan kaldırmak adına deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte yolumuza devam ediyoruz.

Electrolux gibi güçlü bir marka ile hizmet vermek gurur verici ve bu gururun yanında bir de paylaştığımız mutluluk var. Bu kalabalık ailede yer alan ürün kullanıcılarından biri de siz olabilirsiniz ve firmamızın bu sektörde ne kadar değerli olduğunu da kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Sunduğumuz servis hizmetlerinin arkasında duruyor ve 1 yıl garantili servis hizmeti ayrıcalığını da sizinle buluşturuyoruz.

Electrolux Servis Maltepe – 444 78 56 HEMEN ARA!


Sizler uygun olduğunuz süre zarfında aynı gün servis hizmeti sunuyor ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. Ürün kullanıcıları bu konuda oldukça hassas ve bir an önce ürünlerini teslim edip servis hizmeti almak istiyorlar. Onlara en hızlı olanı ve en kaliteli olanı sunmayı tercih ediyor ve bunu da en iyi şekilde başarıyoruz. Electrolux marka ürünleriniz ile ilgili her türlü sorunda bize ulaşabilir ve randevularınızı da kolay bir biçimde alabilirsiniz. Sektöre damga vuran kampanya ve yenilikler ile birlikte emin olun yüzlerinizi güldürüyoruz.

10 yıldır yaptığımız en iyi iş budur ve işimize gönülden bağlı olduğumuzu da belirtmek istiyoruz. Electrolux marka ürünleriniz ile ilgili soru ve sorunlarda yanınızda yer alıyor ve kaliteyi sunuyoruz. En uygun fiyatlar ile hizmet veren ve sunduğu kalitenin karşılığını da memnuniyet olarak almayı tercih eden firmamız sizleri de misafir etmek ve hizmet sunmak istiyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak