Bulaşık makineleri günümüz dünyasında en çok kullanılan beyaz eşya teknolojileri arasında yer alır. Mutfaklardaki iş yükünüzü önemli oranda alan ve bulaşıklarınızı çok daha yüksek kalitede yıkayabilmenize yardımcı olan Zanussi bulaşık makinenizin arızalanması ya da çeşitli sorunlar yaratması durumunda özel ve profesyonel Zanussi Servis merkezimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Zanussi bulaşık makinesi teknolojisi hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan teknik ekiplerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile cihazınızın kısa süre içerisinde ilk günkü performansında kullanılabilşr duruma gelmesini sağlıyoruz.


Her hizmetimizle edindiğimiz deneyimimizi bir sonraki müşterimize sunmayı temel alacak şekilde sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren Zanussi Servis Beşiktaş merkezimiz, ürünlerinizin sorunsuz bir kullanıma sahip olmasını hedefliyor. Bir bulaşık makinesini garanti süresi ve belirtilen kullanım süresi içerisinde kullandıktan sonra arızalandığında değiştirmek durumunda kalmamanızı ve üstelik ilk günkü performansta çok daha uzun süreler kullanabilmenizi hedefleyen özel bulaşık makinesi servisimiz, hizmetlerini de bu doğrultuda şekillendiriyor.

Her zaman maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile ürünlerinizin kaliteli bir kullanım standardının bulunmasını hedefliyoruz. 7 gün 24 saat bize başvuruda bulunarak, bölgedeki mobil ekiplerimizden kısa zaman dilimleri içerisinde dünya standartlarına uygun bir servis hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle ürününüzdeki bir arızanın ürününüzü kullanmanızın önüne engel oluşturmasını önleyebilirsiniz. Üstelik sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde 1 yıllık garanti hizmeti vererek, güvenilir bulaşık makinesi servislerinden yararlanabilmenize yardımcı oluyoruz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak