Arnica
Arnica

Ev temizliğinde ev hanımlarının en önemli yardımcısı haline gelen elektrikli süpürgelerde, ev teknolojisinin en önemli markası Arnica’ nın ürünleri tüketici tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Birbirinden farklı kullanım alanlarına ve kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak yanıtlar sunan özellik ve performansa sahip olan Arnica elektrikli süpürge modelleri ile son derece verimli bir kullanım elde edilebiliyor.

Farklı teknolojileri ile sektörde büyük bir fark yaratan Arnica elektrikli süpürgeler ile ilgili olarak servis konusunda ihtiyaç duyulan her türlü hizmete 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Arnica Servis İstanbul merkezi aracılığı ile ulaşılabiliyor. İstanbul’ un tüm ilçelerinde her zaman müdahale için hazır durumda tam teşekküllü gezici servis araçları bulunduruluyor.


Söz konusu mobil servis araçları Arnica elektrikli süpürge modellerinde kullanılan tüm teknik parçaların orijinal yedekleri ve diğer teknik ekipman açısından tam donanımlıdır. Böylelikle kısa süreler içerisinde elektrikli süpürge arıza bildiriminin yapıldığı adrese ulaşabilen teknik personeller, gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştirebiliyor.

Bu şekilde önemli zaman tasarruflarının elde edilebildiği özel Arnica süpürge arıza onarım hizmetleri ile birlikte artık süpürgelerin çok kısa zaman dilimleri içerisinde aktif şekilde tam performanslı olarak kullanılabilir duruma getiriliyor. Hızlı servis hizmeti anlayışı gibi sektöre dünya standartlarını getiren Arnica Servis İstanbul merkezinin sunduğu tüm servis hizmetlerine haftanın her günü kolayca çağrı merkezi aracılığıyla ulaşılabiliyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak