Uzun zamandır Playstation 4 kullanan birisiyim. Kaliteli performansı ile HD kaliteli televizyonda oynamanın eğlencesi bir başka oluyor. Garanti kapsamında her hangi bir sıkıntı yaşamadığım bu cihazımda ne bir kol bozukluğu, ne bir mavi ışık ne de diğer arızaları gördüm. Satın aldıktan sonra verilen garanti süresi bittikten sonra cihazda anormallikler görülmeye başladı. Biraz işkillendim ancak çok fazla bozuntuya vermeden devam ettim. Biraz daha zaman geçtikten sonra kol ile cihaz arasındaki Wireless bağlantı sorunu çıkmaya başladı. Özellikle son Playstation 4 güncelleme işleminden sonra iyice kafayı yemeye başladı. Yanlış güncelleme yaptığımı düşünerek internet üzerinden araştırmalara başladım fakat çaresini bulamadım.

Yanlış güncellemenin sonunda kol ve cihazın bağlantısı tamamen giderken bazen kol kendi kendine sağa sola hareket etmeye başladı. Cihazın ömrü bitmesin diye internette epey araştırma yaptım. Uzun araştırma sonucu çeşitli çözümleri denesem de başarılı olamadım. Çeşitli sitelerde ixir Playstation hakkında bilgi gördüm. Türkiye’de ücretsiz kargo hizmetiyle beraber ücretsiz arıza tespiti ve 2 yıla kadar garanti sağlıyordu. Biraz durumdan işkillensem de ixirplaystation şikâyet hakkında hiçbir yazı bulamamam beni mutlu etmişti. Sitesine giriş yaptığımda birçok yararlı bilgi olduğu gibi müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi, görülen ve çözülen arızalar, neler yapılması gerektiği ve 7 gün 24 saat destek veren müşteri hizmetleri bulunuyordu. Denemekten zarar gelmez, nasılsa cihazım son günlerini yaşıyor diye aradım.


İtina ile hizmet veren, her soruları anında cevaplayan müşteri hizmetleri ayrıca beni memnun ederken gerçekten ücretsiz kargo ile cihazımı teslim aldılar. Arıza tespiti ardından cihazımda daha farklı sorunların ortaya çıktığı ve bu sebepten dolayı güncelleme sırasında da sıkıntılar yaşandığını belirttiler. Çok uygun fiyata hızlı teslim sözü veren firma son derece beni memnun ediyordu. Cihazım sağ salim ücretsiz kargo ile bana geri geldi. Bu beni ayrıca mutlu ederken cihazım ilk aldığım günkü gibi kaliteli ve yüksek performans ile oyun kalitesi sunuyordu. Her oyuncunun ihtiyacı olduğu gibi garanti hizmeti de sunmaları verdikleri kaliteli hizmetin yanında adeta armağandı.

Cihazım 2 yıllık garanti kapsamına girdikten sonra içim çok daha rahat bir şekilde cihazımı kullanıyordum. Ayrıca özellikle bildirim, her hangi bir sorun ya da soru olduğunda 7 gün 24 saat çekinmeden arayabileceklerimi bildirmeleri beni memnun etmişti. Verilen her kuruşa sonuna kadar değen kaliteli hizmetlerinden çok memnun kaldığım gibi şiddetle herkese tavsiye edeceğim Playstation servisi firması diyebilirim. Çok fazla araştırma yaptım ve gerçekten Türkiye’nin en iyisi diyebilirim. Tek bir ixirplaystation şikâyet konusu olmaması ayrıca şaşırtırken, birçok olumlu yorumu bulunması ayrıca mutlu ediyordu. PS4 ve PS3 cihazlarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde uygun fiyata tamir olmasını istiyorsanız İxir Playstation firmasını öneririm.

Firmaya ulaşabileceğiniz adres: ixirplaystation.com

[Toplam: 3   Ortalama: 2.3/5]

1 YORUM

Bir Yorum Bırak