Dünya’da belirli bir alana hizmet eden ve bünyesin de oldukça fazla ürün barındıran LG ürünleri oldukça kaliteli ve teknolojik bir şekilde üreterek sizlere sunmaktadır. Ürünleri aynı zaman Televizyon, beyaz eşya gibi elektronik cihazlardan oluşmakta olup, aynı zaman da bu ürünleri sizlere uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Hemen hemen her yaş müşteriye hitap eden ürünleri oldukça talep görmektedir. Bu talep aynı zaman da memnuniyeti de beraberinde getirmiş olup, kaliteli bir şekilde piyasaya sürülen ürünleri alarak uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu LG Servis hizmetleri ile kaliteli ve çözüm odaklı bir hizmetten yararlanabilirsiniz. LG firmasının her çıkardığı yeni cihaza ekibimiz hâkim olup, sizlere profesyonel hizmeti beraberinde getirmektedir. LG Servis olarak özel servis hizmeti sunmakta olup, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sizlere kaliteli ve çözüm odaklı şekilde sunmaktayız. Değişen parçalara ise 1 yıl boyunca değişim garantisi sunarak müşterimizin memnuniyetini önemsiyoruz.


Aktif olarak kullanılan çağrı merkezimiz 7/24 sizlere sınırsız hizmet sunmakta olup, çağrı merkezimizi arayarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak ve iletişim numaramızı almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve arıza oluşturan cihazlarınız için çözüm bulabilirsiniz. Kolaylıkla yararlanacağınız bu hizmetten profesyonel ve alanın da eğitimli personellerimiz ile çözüm bulabileceksiniz. Ekibimiz güler yüzlü olup, sizlere oldukça sıcak ve işinin uzmanı olarak yaklaşım verecektir. Hemen arayarak çözümünüzü bizlerde bulabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak