Süpürge veya günümüz çağına daha uygun diğer ismiyle temizlik robotu neredeyse her evde bir adet bulunur. Satın aldığınız elektronik aletlerin sorun çıkarmama gibi bir kesinlik payı olmadığından teknik servisler ile mutlaka iletişime geçeriz.

Herhangi bir sorunda, elinizden bir şey gelmediği zaman tek çare teknik servis çağırmaktır. Fakat özel servis mi yoksa yetkili servis mi? Genellikle karar aşamasında en büyük etken bütçe olur. Yetkili servisler orijinal ve genellikle de ithal parçalar kullandığından pahalı kaçabilir. Özel servisler ise kişinin isteğine göre orijinal veya muadil parçalar kullanabilir. Kararın elinizde olduğu bir seçenek size daha yakın gelebilir ve bütçenize göre tercihler yapabilirsiniz. Libelle Servis veya özel servisler ile iletişim kurarak parça fiyatı alabilirsiniz.


Süpürgenizde Çıkabilecek Arızalar ve Teknik Servis

Süpürgenizde çıkabilecek arızalar sizin bakım ve düzenli temizleme yapmamanızdan kaynaklı veya motorun içinde çıkabilecek elektronik sorunlardan dolayı olabilir. Hortumun yıpranmış veya yırtık olması, torbanın temiz olmaması gibi sorunlar baştadır. Motor ile torba veya sulu bir süpürge ise su haznesi arasındaki filtrede sorun olabilir. Bu filtre hava akışını sağladığından tıkanması sonucunda iyi çekiş sağlamaz ve belli bir süre sonra süpürgenizin ısınmasına ve ağır hasarlar almasına yol açabilir. Libelle Servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçip alanında uzman arkadaşlarımızın sorunu çözmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılan parçalarda 2 yıl garanti süresi vardır.

WEBSİTE: www.libelleservis.org

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak