Sizlere bu yazımız içerisinde makaslı platform nedir ve nerelerde kullanılır sorularının cevaplarını vermeye çalışacağız. Bu sayede sizler de makaslı platforma ihtiyacınız olduğunda hangi modelini tercih etmeniz gerektiğini, fiyatlarının nasıl belirlendiğini iyi bir şekilde bildiğiniz için daha isabetli bir şekilde kararlar verebileceksiniz. O halde ilk olarak bu platformun ne olduğu ile başlayalım.

Makaslı Platform Nedir?

Makaslı platform binaların iç veya dış duvarlarında yapılması gereken tadilat veya temizlik gibi işlerde yüksek yerlere ulaşılmasını sağlayan bir platformdur. Olduğu yerden yukarı doğru yükselen bu platform son derece sağlam olması ve iş güvenliği açısından da yüksek güvenliğe sahip olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Makaslı Platform Türleri

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere makaslı platform modelleri hem bina içerisinde hem de dışarısında kullanılabilmektedir. Ancak bu iki tür birbirinden farklıdır. Zira bina içerisinde kullanılan platformlar akülü olmaktadır. Bu özellikleri ile oldukça sessiz çalışmakta ve daha kullanışlı olmaktadır.

Ancak bina dışında ve genellikle de zor coğrafi koşullarda kullanılan platformlar ise dizel motoru ile çalışmaktadır. Bunlar da yüksek ses çıkarmalarına rağmen daha yükseklere erişebilmesi ve aynı zamanda da güvenli olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ne Kadar Yüksekliğe Erişebilir?

Bu platform sayesinde 3 ila 16 metre arasındaki yüksekliklere erişebilmek mümkün olmaktadır. Bu yükseklik sınırını aşan binalar için ise farklı makineler kullanmak gerekmektedir. Ancak bu yükseklik sınırları içerisinde kullanılabilecek en sağlam ve güvenli yöntem makaslı platform olmaktadır. hava şartları olumsuz da olsa son derece sağlam ve sabit duran bu platform sayesinde sizler de kendinizi son derece güvende hissedeceksiniz.

Kiralama Yöntemi


Makaslı platform ihtiyacı her zaman olmamaktadır. Bu sebeple satın almak çoğu zaman mantıklı ve ekonomik olmayacaktır. Bunun yerine makaslı platform kiralama yöntemi tercih edilmektedir. Peki kiralama ücretleri nasıl belirlenmekte ve ne kadar süre ile kiralanırsa daha avantajlı olur şeklinde soruların cevaplarını merak ediyorsanız bunları da cevaplandıralım.

İlk olarak belirtmek gerekir ki bu platformlarda kiralama fiyatları saat başına göre hesaplanmaktadır. Yani makinenin sizin elinize geçtiği andan itibaren ne kadar saat kaldıysa ona göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Ancak uzun süreli bir işiniz var ise bu durumda saat hesabı sizler için pahalı olabilir. Bunun yerine dönemsel bir anlaşma yapmak daha mantıklı olacaktır. işte bu sebeple dönemsel kiralama yöntemleri de tercih edilebilmektedir.

Eğer sizler de makaslı platform kiralamak istiyorsanız sitemizde yer alan bilgilerimizden bizlere ulaşarak gerekli bilgileri alabilir ve böylelikle uygun fiyatlarla kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede de son derece güvenli ve hızlı bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Kiralık makaslı platform ürünlerini kullanabileceğiniz alanlar oldukça fazladır. Bu kapsamda inşaat, temizlik, tadilat, tamirat gibi yüksek yerlere erişmeniz gereken çeşitli işlerde bu makineleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İşte tüm bu hizmetlerden faydalanarak hem işçilerinizin güvenliğini sağlayabilir hem de işlerinizin kısa süre içerisinde bitirilmesini sağlayabilirsiniz. Ekonomik olarak da son derece avantajlı olacak bu platformlar sizlere her yönden büyük yardımcı olacaktır.

Bir diğer adı da manlift olan makaslı platformlardan kiralamak istiyorsanız sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Son derece avantajlı fiyatlar ile manlift kiralama işlemlerini halledebilirsiniz. Böylelikle her açıdan kazanan sizler olursunuz. Uygun fiyatlı kiralama işlemleri için daha da vakit kaybetmemenizi sizlere tavsiye ederiz. Zira bu platforma olan ciddi talep sebebiyle günler ve hatta aylar dahi rezerve edilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak