Medyum şikayet; alınan hizmetten sonra ortaya çıkan durumun beklentileri karşılaması veya söylenen gibi olmaması durumunda yapılır. Buradaki şikayetin içerisinde eleştiri olabileceği gibi ciddi suçlamalar da olabilir. Örneğin; dolandırıcı medyum tarafından parası alınan birisinin yapacağı şikayet basit bir eleştiri olmayacaktır. Bu noktada ciddi bir suçlamanın olacağının altının çizilmesi gerekir.

Günümüzde insanların medyumlara olan ilgisinin son derece yüksek olduğunun altının çizilmesi gerekir. Ancak insanların yoğun ilgisi, dolandırıcıların da bu alana yönelmesini sağlamıştır. Kendisini medyum olarak gösteren sahte medyumlar, ciddi rakamlar alarak insanlara farklı vaatlerde bulunmakta ve bir anlamda onları kandırmaktadır. Bu aşamadan sonra ise insanlar sadece para değil, bundan çok daha fazlasını kaybetme durumu yaşayabilmektedir. İşte böylesine durumlar sonrasında medyum şikayetleri ortaya çıkar.


Medyum Şikayetleri Neden Önemlidir?

Herhangi bir isme ilişkin medyum şikayet konusu, diğer insanlar açısından son derece önemlidir. Çünkü burada yer alan medyum yorumları, bir anlamda diğer insanlar bakımından yol gösterici özellik taşır. Bu şikayet ve yorumları görenler, ilgili isimden çalışmaktan vazgeçer ve dolandırılmaktan kurtulur.

İnternette yer alan yorumlar incelenerek sahtekar medyum isimleri kısa bir süre içinde tespit edilebilir. Bu isimlere direkt para göndermenin ciddi bir risk olduğu fark edilir. Böylece hizmet almak veya medyumdan yararlanmak isteyenlerin kendilerini korumaları mümkün hale gelmiş olur. Medyum şikayet platformları, bunun haricinde de önemli bir role sahiptir. Bu platformlarda genellikle olumsuz yorumlar ve medyum şikayet konuları olsa da, olumlu yorumlar da vardır. İşte bu olumlu yorumlar üzerinden doğru isimlere ulaşmak son derece kolaydır.

Medyum şikayet hakkında bilgi alırken, doğru siteler tercih edilmelidir. Bir sitedeki yorumlar tek bir kalemden çıkmış gibiyse veya sadece tek bir ismi övüyorsa, o sitelerden uzak durun.

Detaylı bilgi için https://medyumsikayet.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak