Baymak
Baymak

Uzun yıllardır beyaz eşya ve elektronik cihazlar sektöründe hizmet vermekte olan Baymak firması, teknoloji ve rahatlığı yansıtan tasarımları ve her zaman kaliteyi ön planda tutması ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Baymak, faaliyete geçtiği dönemden bu yana tasarımları ve yenilikçi dizaynları ile bir çok ödüle layık görülmüştür. Sektörün söz sahibi kuruluşları arasında yer alan Baymak markalı tüm cihazlarınız için, İzmir Baymak Özel Servis hizmetimiz ile sizlere destek olmaktayız.

Baymak markalı tüm ürünleriniz için, karşılaşacağınız her türlü sorunda çağrı merkezimize ulaşabilir, pofesyonel, hızlı ve pratik çözümler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.


İzmir Baymak Kombi Servis hizmetimizde de, sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde olduğu gibi mutlak memnuniyetiniz ve güvenliğiniz bizim için ön plandadır. Tarafımıza ileteceğiniz tüm teknik destek taleplerinize en hızlı şekilde, kaliteden ödün vermeden müdahale edilmekte, yedek parça değişimi söz konusu olduğu durumlarda, en çok tercih edilen, en kaliteli parçaların temini sağlanmaktadır. Yedek parçaların değişimi, konusunda uzman personelimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Çağrı Merkezimiz ve teknik ekibimiz, Baymak markasını taşıyan her tür cihazınız için sizlere kaliteli ve hızlı teknik destek vermek amacıyla kesintisiz çalışmaktadır. Ayrıca, sizlere sunduğumuz tüm teknik destek hizmetlerinde, yedek parça değişimleri ve işçilik hizmetleri için müşterilerimize 1 yıl hizmet garantisi sunmaktayız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak