Kalite, dayanıklılık ve uzun ömür dendiğinde akla gelen ilk bulaşık makinesi makinalarından olan Profilo, Türkiye’de ve dünyada ciddi satış rakamlarına ulaşmaktadır. Profilo dayanıklı beyaz eşya üreten ve ilerleyen teknolojiye ayak uyduran öncü firmalardan bir tanesidir. Bulaşık makinelerinde de ilerleyen teknolojiden de faydalanarak çok fonksiyonel bir ürün geliştirmektedirler.

Profilo’nun Türkiye’de yayılmasından sonra bir çokta teknik servis merkezi açılmaya başlamıştır. Bunların içinde güvenilir ve işlerinde uzman olanlar olmasının yanı sıra içlerinde işlerinde uzmanlığı olmayan teknik servis ekipleri de bulunmaktadır. Sizlerin kaliteli bir Profilo teknik servis bulabilmeniz için önereceğimiz telefon numarası 444 78 56 numaralı çağrı merkezi telefonudur.


Bu numarayla İstanbul’da uzun süredir hizmet veren İstanbul Profilo servis firmasının yetkilileriyle görüşebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firma yetkililerini bir ön arıza kaydı oluşturmaktır. Daha sonrasında sizin adres bilgileriniz alınarak İstanbul’daki size en yakın teknik servis ekibine adresiniz bildirilerek en kısa sürede sizlere ulaşımı sağlanmaktadır.

Teknik servis ekibi sizin bulaşık makinenizi alarak teknik servis merkezinde birkaç performans testine sokmaktadır. Bu testlerin sonucunda arızanın yeri ya da arızalı parça tespit edilip çözüm önerileri oluşturulur. Bu öneriler ışığında sizin fikriniz alınarak bir çözüm gerçekleştirilir. Ayrıca firma yaptığı hizmete o kadar çok güveniyor ki işçilik ve eğer varsa değişen parça için size bir yıl boyunca geçerli garantili hizmet imkanı sunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak