ECA Kombi Servisi
ECA Kombi Servisi

Kombi deyince akla gelen markalardan birisi olan Eca yıllardır kombi ürünlerini üretmekte ve bu alanda kendini kanıtlamış bir markadır. Fakat her marka kombiler gibi Eca marka kombiler de çeşitli nedenlerden çeşitli arızalar verebilmektedir. Bu arızaların günlük hayat akışını sekteye uğratmaması açısından hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. Burada da devreye işini doğru yapan teknik servisler girer. Bunlardan birisi olan Eca Servis merkezi bugün İstanbul’un her yerine vermiş olduğu kaliteli hizmetle adından sıkça söz ettiren özel teknik servis firmalarının başında geliyor.

ECA Servis İstanbul uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın neredeyse her günü sizlere hizmet vermek için hazırdırlar. Eca kombi uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti eder.


Bu bağlamda ECA Servis Ümraniye merkezini kullanan müşterilerin de geri dönüşü oldukça olumludur. Eca Servis, size uzman kadrosu ile kombilerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir.

İstediğiniz zaman 444 78 56 numaralı telefondan firmaya ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz. Her türlü arıza, bakım, onarım hizmeti veren Eca Servis merkezinden hem uygun fiyata hem de hızlı bir şekilde kaliteli hizmet almak için firmayla hemen iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenler sizlere hizmet vermek için hazır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak