PS4 Tamiri
PS4 Tamiri

Türkiye genelinde 2009 tarihinden bu yana kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet veren PS4 Tamiri, en uzun garantili Playstation servisi sunan firmadır. 2 yıla kadar garanti servis imkânı ile PS3 ve PS4 cihazlarınız garanti kapsamına girerken, tüm arıza konularında uzman ekiplerimiz kısa sürede onarıyor ve ücretsiz kargo ile adresinize güvenle teslim ediyoruz. PS3 tamiri, PS4 tamiri, Playstation kırma, PS oyun yükleme, Playstation kol tamiri, mavi ışık sorunu, görüntü gelmemesi gibi onlarca arızalarınızı kısa sürede etkili bir şekilde tamir etmekteyiz.


PS4 Tamiri servisi Türkiye’nin her yerine hizmet verirken arıza tespitlerinizi tamamen ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Adresinizden aldığımız cihazlarınızı adresinize onarılmış ve garantili bir şekilde gönderiyoruz. Avrupa standartlarında onarım sunan firmamızda profesyonel ekibimiz 24 saat gibi kısa sürede PS3 ve PS4 tüm cihazları onarıyor, müşterilerimize gerekli bilgiyle beraber ücretsiz kargo ile gönderiyoruz. Playstation servisi dışında diğer oyun konsollarında da hizmet veren ekibimiz Xbox servisi konusunda cihazlarınızı onarıyor ve 2 yıla kadar garanti servis imkânı sunuyor.

Kaliteli ve profesyonel Playstation servisi sunan firmamıza fiyat ve diğer merak ettiğiniz tüm bilgiler için 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Müşteri destek ekibimiz tüm sorularınıza yanıt verirken bizlere sabit numaramızdan, mobil numaramızdan ya da mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Şişli ilçesinde bulunan ofisimize de gelebilirsiniz.

https://ps4tamiri.com

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak