Reklam/Tanıtım Yazısı

Blogdede; başlıca konularda, ilgi çekici ve özgün yazılarımı takipçilerimle buluşturduğum sosyal bir oluşumdur. İçeriği deneyim, bilgi ve keyif veren paylaşımlara dayalıdır, okuyucu odaklıdır.

Blogdede’nin okuyucu kitlesininin büyük kısmını 16-30 yaş aralığındaki genç kesim oluşturmaktadır. Üniversiteye giriş çağındaki ve üniversite okuyan öğrencilerin ilgi odağıdır. İnsanların Blogdede’yi okumaları için pek çok farklı platform mevcuttur. Dizinler, okuyucu bülteni, sosyal hesaplar ve RSS beslemeleri başlıca takip kanallarıdır.

Neden Blogdede?

Blogdede 1 Kasım 2015’te yayın hayatına başlamış ve başladığı dönemden itibaren her geçen gün gerek okuyucu sayısı, gerek sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı, gerekse oluşturulan içeriklerin kalitesi bakımından yükselişini sürdürmektedir.

Bir sitenin kalitesini belirleyen farklı kriterler bulunur. Blogdede’yle ilgili çeşitli veriler şu şekildedir;

  • Alexa Ülke Sıralaması: 14.000
  • Google Index: 2550+
  • DMOZ Kaydı: Var
  • 30 Günlük Ortalama Tekil Hit: 45.000 (Google Analytics)
  • 30 Günlük Ortalama Sayfa Görüntülenmesi: 75.000 (Google Analytics)
  • Facebook Beğeni Sayısı: 4.100
  • Twitter Takipçi Sayısı: 1.480

Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Bunlar:

Tanıtım Yazısı: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Blogdede’da yayınlayarak okuyuculara ulaştırıyor, binlerce takipçili sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz. Tanıtıcı içerikler silinmez, Blogdede yayında olduğu sürece blogda kalır.

Banner Reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği onbinlerce sayfanın gezildiği Blogdede’ye banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner seçeneği mevcuttur.

728 x 90 Banner
300 x 250 Banner
468 x 60 Banner (Yazı içi)
970 x 250 Masthead
250 x 250 Banner

Link Çıkışları: Blogdede’den anahtar kelimeniz ya da ürününüzle ilgili yapacağınız link çıkışı web sitenize değer katacaktır. Daha önce başarılı reklam çalışmalarıyla arama motorlarında üst sıralara yükselen referanslar için lütfen iletişime geçiniz.

Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Blogdede okuyucuları arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz. Blogdede’nin sosyal medya hesaplarından da çekiliş ortaklığı yapılabilir.

Ücretlendirme

Blogdede’de yayınlayacağınız reklamın sayısız getirilerine karşılık çok makul fiyatlar ödeyeceğinizi ve bu yazı dışında da size özel çözümler üretebileceğimizi belirtmek isterim. Size uygun reklam çözümleri ve ücretlendirme için lütfen benimle iletişime geçiniz.