Rowenta sıklıkla tercih ettiğim markalar arasında yer alıyor. Günün birinde kullandığım elektrik süpürgem bozulunca, tercihimi yeniden Rowenta markasından yana yaptım. Elektrik süpürgelerinin ünlü olduğu bu markadan yüksek performansa sahip bir ürün satın aldım. Cihaz her açıdan benim beklentilerimi karşılayacak üst düzey bir cihazdı. Artık yere dökülen kirler, tozlar hiçbir şekilde eskisi gibi sorun haline gelmiyordu. Ama bir gün elektrik süpürgemin artık eskisi gibi iyi çalışmadığını fark ettim. En ufak nesneleri alırken bile sorunlar yaşamaya başlamıştım. Bu durumun karşısında oldukça üzülürken, çareyi Rowenta Karşıyaka servisinde buldum. Son derece ilgili ve güleryüzlü olan bu ekip sayesinde, elektrik süpürgeleri hakkında da pek çok şey öğrenmiştim.

Elektrik Süpürgelerin Hortumunu Temizleyin
Zamanla hanımlar günlük işlere dalarken, elektrik süpürgelerinin düzenli bir bakıma ihtiyaç duyduğunu unutabiliyor. Bu sorun bir süre sonra, süpürgenin kir ve toz yığınıyla dolu olması anlamına geliyor. Elektrik süpürgeleri için hijyenin şart olduğunu belirten servis çalışanları, buna uygun olarak hareket edilmesi gerektiğini belirtiyorlar.


Yüksek Performans İçin Filtreleri Gözden Geçirin
Bunun yanında Rowenta İzmir Servis çalışanları filtrelerin elektrik süpürgeleri için çok önemli bir konumda olduğunu belirtiyor. Uzun zamandan beri elektrik süpürgesinde performans sorunu yaşayan kişilerin, filtrelerini mutlaka gözden geçirmeleri tavsiye ediliyor. Burada yapılan küçük bir temizlik sonrası elektrik süpürgesinin eski performansında çalışmasının mümkün olacağını belirtiyorlar.

Sorunlar İçin Mutlaka Servise Başvurun
Bunun yanında eğer çözemediğiniz büyük çaplı bir sorunla karşı karşıya gelirseniz Rowenta Servis Karşıyaka ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorlar. Bu sayede elektrik süpürgesinde görülebilecek sorunların önüne geçilirken, işin ustalarının da sorunu tam olarak çözebilmesini sağlamış olacaksınız. Belirttiği gibi ustalar çok kısa süre içinde, Rowenta marka süpürgemi bana teslim etti. Sizlerde bu tarz sorunlar içindeyseniz zaman kaybetmeden hemen ustalarla iletişime geçmelisiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak