İstanbulun sancaktepe semtine baymak kombi servisi hizmeti veren bir çok firma bulmak mümkün, ancak bu metropol şehirde hangi servis firmasına güvenileceğini kestirmek oldukça güçtür. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok insan artık evinden çıkmadan bilgisayar başından arama motorlarına baymak yetkili servis, baymak yoğuşmalı kombi servisi, baymak servis vb. yazarak buradan herhangi bir firmayı arayıp hizmet alabiliyor. Fakat bu firmaların güvenirliği iş tecrübesi hakkında çok fazla bilgi sahibi değiller. Peki çağırdığınız bu kombi servislerinin güvenilir yada tecrübeli olup olmadığını nasıl anlarız? Herhangi bir mağduriyet yaşamamak için ilk yapmanız gereken firmanın iletişim bilgilerini kontrol etmektir. Gerçekten böyle bir iş yeri var mı? Hizmet verdiğini idda ettiği marka tarafından gerçekten yetkilendirilmiş mi yani gerçekten baymak yetkili kombi servisi mi?


Peki her kurumsal firma kaliteli hizmet mi sunuyor hayır bu konuda da dikkat edilmesi gereken hususlar var. Firmanın sektördeki geçmişi,  kaç yıldır hizmet veriyor, yedek parça stok’ u ne durumda?

Kendimizden örnek verecek olursak firmamız 10  Yılı aşkın süredir Sancaktepe Baymak Kombi Servisi hizmeti vermektedir. Bu süre zarfında birçok kombinin arızasını gidermiş, yada yıllık periyodik bakımını yapmıştır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmayı başarmıştır.

Sizinde bizi tercih etmeniz durumunda işin aciliyetine binen aynı gün yada bir sonraki gün olmak üzere evlerinize misafir oluruz. Cihazınızı gerek yerinde gerek olması durumunda ise söküp atölyemizde arızasını gidermeye çalışırız. Belirli mahallelerde mobil ekiplerimiz bulunmakta olup, ihtiyaç halinde acil müdahalede bulunabilirler. Üstelik çalışanlarımız hizmet verdiğimiz marka tarafından gerekli tüm eğitimleri almış, işini yıllardır yapan güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Hem uygun fiyat hemde kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizleri arayarak randevu yada teklif alabilirsiniz. http://www.analizservis.com/

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak