Protherm
Protherm

Uzun yıllardan beridir İstanbul’da faaliyetlerine devam eden Protherm Servisi adındaki özel teknik servis firması siz değerli Portherm marka kombi kullanıcılarına kombi alanında hizmet vermekten büyük keyif duyar. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan firmada kombi bakım, onarım ve montaj işleriniz büyük bir titizlik ve ustalıkla çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Kadrosu alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan Protherm Servis İstanbul merkezinde kombilerinizin her türden arızası hızlı ve uygun fiyatlı olarak giderilir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma, daha önce tercih edenler tarafından hep olumlu geri dönüşler almıştır.


Sadece hizmet öncesi değil, hizmetten sonra da siz değerli Protherm marka kombi kullanıcılarına asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar. Bu sayede siz değerli Protherm kullanıcılarının mağdur olmasının önüne geçer. Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan Protherm Servis Sarıyer müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir.

Sizin de Protherm marka kombinizle ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla 444 78 56 numaralı telefondan Protherm Servis İstanbul firmasına ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadrosuyla çok kısa bir süre içerisinde adresinize gelip talep etmiş olduğunuz hizmeti hem kaliteli hem de ekonomik bir fiyata sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi almak için ilgili numaradan ya da servis-guven.com sitesi üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak