cekilisci.net
cekilisci.net

Dünyada her 10 kişiden 8 tanesi cep telefonu kullanmaktadır ve cep telefonu sahibi insanların %82’si sosyal medyayı aktif şekilde kullanmaktadır. Artık sosyal medya sadece bir eğlence aracı değil yeni bir market ve pazar halini almıştır. Bu market ve pazar sayesinde yeni iş imkanları doğmuştur örnekle sadece gündelik hayatının resimlerini atarak ciddi paralar kazanan sosyal medya fenomenleri bulunmaktadır. Bu fenomenlerin bir zamanlar çok düşük sayıda takipçisi olduğunu unutmamak gerekir. Takipçi sayısını artırmanın bir çok yolu vardır bunlardan başlıcaları; takipçi satın almak, instagram çekiliş yapmak, sponsorlu gönderi ile takipçi kazanmak gibi yöntemler mevcuttur. Lakin bizi ilgilendiren nokta ise instagram çekiliş yapma kısmıdır. Çekiliş yapmak bir çok yeni insanın sizi takip etmesini ve ilgili kişiler olmasını sağlamaktadır.


Nasıl instagram çekilişi yapılır?

Normal hayatta ki çekilişler ile sosyal medya çekilişleri arasında pek bir fark bulunmamaktadır. Ortada bir ödül olur ve ödülü kazanmak için gerekli şartlar sunulur. Takipçi kazanmak istiyorsanız ortada ki ödül ilgi çekici ve değerli bir şey olması lazımdır. Çekilişe katılmak içinse sizi takip etme şartı olması gerektiğini mutlaka belirtmelisiniz. Yorum sayısının artması daha fazla çekilişe katılma hakkı yaratmalı ki “keşfet” gibi bölümlerden yeni takipçiler elde etmelisiniz. Tüm şartlar yerine getirildikten sonra sırada instagram çekiliş sitesi kalmaktadır. Güvenilir ve düzgün çalışan bir çekilişçi sitesi arıyorsanız cekilisci.net sitesini sizlere önerebilirim. Bu siteden kolaylıkla çekilişler düzenleyebilirsiniz. Cekilisci.net’in ortak özelliklerini aşağıda maddeler halinde listeleyelim;

  • Birden fazla kazanan belirleyebilirsiniz.
  • Yedek ve asil kazananları listeleyebilirsiniz.
  • Güvenilirlik açısından gerçek kazananları sitenin resmi sitesinde paylaşmasını isteyebilirsiniz.
  • Kesinlikle güvenilir çekilişler düzenleyebilirsiniz.

Sosyal medya insanlara kolay para kazanmaya teşvik etmektedir ve yeni bir sürü iş imkanı yaratmaktadır. Dünyanın en genç milyoneri 8 yaşında bir youtube yayıncısıdır. Yaptığı tek şey ise oyuncak videoları çekmektir. Sizde instagram gibi bir ortamda yeni kitleler edinmek istiyor ve takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız ilk adımı instagram çekilişleri düzenleyerek atabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak