Spotify

Son yılların en başarılı müzik servislerinden Spotify, Premium üyeliklerinde 3 aylık 1 TL kampanyasını yeniden başlattı. Spotify Premium’un avantajları neler ve Spotify 3 aylık 1 TL kampanyasından yararlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Spotify bilindiği üzere ücretsiz de kullanılabilen bir müzik dinleme uygulamasıdır. Ancak ücretsiz sürümünde şarkıların arasında reklam da dinlemek zorunda kalırsınız. Ayrıca çevrimdışı olduğunuzda program işlevsiz hale gelir, müzik dinleyemezsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz Spotify’de bir albüm ya da listeden istediğiniz bir şarkıyı dinleyemezsiniz, sadece o listedeki şarkıları karışık olarak dinlemenize olanak tanır.

Spotify Premium’da ise bu kısıtlamaların tamamı kalkmış durumdadır. Reklamsız olarak istediğiniz müziği istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuzda, internetiniz varken kaydettiğiniz müziklere de ulaşabilirsiniz. Normal şartlarda Spotify Premium üyelik aylık 14,99 TL’dir. Ancak farklı ücret tarifelerinde farklı kampanyaları mevcuttur. Spotify aile kampanyasıyla 21 TL’ye 5 kişi aynı hesaptan müzik dinleyebilir. Ayrıca Spotify öğrenci kampanyası da indirimli Premium imkanı sunar. Öğrenci belgesini gönderen kullanıcılar servisten %50 indirimli faydalanır.


Tüm bu kampanyaların yanı sıra Spotify’ın bir gelenek haline getirdiği 3 aylık 1 TL kampanyası en cazip olandır. Ara ara bu kampanyayı aktif hale getiren şirket, şu günlerde de premium üyelikleri 3 aylık 1 TL’ye daha sonra aylık 14,99 TL’ye satmaktadır. Ancak daha önce premium olmuş kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Bu tip üyeler için tavsiyem yeni bir hesapla yeniden 1 TL’ye premium olmalarıdır. Spotify’ın 3 aylık 1 TL kampanyasına başvurmak için buradaki bağlantıya gitmeniz gerekir. Kredi kartı bilgilerinizi 3 ayın sonunda silmezseniz, yeni dönem üyeliğiniz için 14,99 TL çekeceğini belirtmekte fayda var. Kampanyadan 27 Haziran’a kadar faydalanabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

2 YORUMLAR

  1. Geçen sefer kampanya aktif olduğunda yararlanmıştım. Bu sefer de satın almayı düşünüyorum. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim 🙂

  2. Kesintisiz, reklamsız müzik dinlemek isteyenler için çok ama çok güzel bir fırsat bence. Hemde 3 aylık 1 TL gibi çok iyi reklama bu hizmeti veriyorlar. Teşekkürler güzel bilgilendirme için.

Bir Yorum Bırak