Spotify

Dünyanın en çok tercih edilen müzik dinleme uygulaması Spotify, yeni ücretsiz premium üyelik kampanyasını duyurdu. Mart 2017 içinde üye olan herkes, Spotify’ı premium olarak 60 gün ücretsiz kullanma hakkı kazanacak.

Zaman zaman bu tarz kampanyalarla, üye sayısını arttıran ve mevcut üyelerini platforma sadık kılmayı amaçlayan şirket, Mart 2017 için de bir kampanya hayata geçirdi. Daha önce her senenin başında 3 aylık premium üyeliği 0,99 TL ücret karşılığı vererek, kullanıcılar için büyük kampanyalar düzenleyen Spotiy’ın 2017 premium uygulaması da büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor.

Spotify Ücretsiz Premium Nasıl Kullanılır?

Spotify, web sitesi üzerinden duyurduğu, sosyal medya üzerinden reklamını yaptığı kampanyaya göre, Spotify uygulamasına sahip, daha önceden üye olmamış herkes, 60 gün geçerli ücretsiz premium uygulamasına dahil olabilmektedir.

► Tavsiye Yazı: En İyi 5 Mobil Müzik Dinleme Programı

Spotify bedava premium sahibi olmak için bu adrese giderek üye olmanız yeterlidir. Ancak kullanım şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Bu şartlar arasından en önemlisi daha önce uygulamaya üyeliğinizin bulunmaması, ilk kez kullanacak olmanızdır. Daha önce kayıtlı olan kişiler de, şartlara uygun yeni bir üyelik açarak servisi kullanabilir.


Spotify Ücretsiz Premium

Spotify ücretsiz premium kullanmak için uygulamayı Google Play ve AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Android kullanıcıları buraya tıklayarak, Apple kullanıcıları da buraya tıklayarak uygulamanın ilgili mağaza sayfasına ulaşabilirler.

Premium kampanyası sona erdiğinde dilerseniz uygulamayı aylık 13,99 TL bedel karşılığında premium olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu parayı ödemek istemezseniz ücretsiz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ancak ücretsiz kullanımda kısıtlı özellik sunulmaktadır. Ayrıca reklam yayını da vardır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

2 YORUMLAR

  1. Çok güzel bir program ama ben bir türlü çözemedim kaldırdım. İyi hoşta sıkıntı olan durum bu tür programların cracklı indirilmesi. Emek hırsızlığı çok ülkemizde maalesef.

  2. legal müzik dinlenecekce güzel bir uygulama, bazı operatörlerin internet yemeyen paketleri var. toplasanız karlı olursunuz.

Bir Yorum Bırak