Takipçi satın al işlemi son günlerde herkesin dilinde. Peki nedir bu durum diye size açıklamak istedik. Popüler sosyal medya platformlarında kendi profili de popüler olması için kullanıcılar twitter ya da instagram takipçi satın al işlemine yönelenebiliyorlar.

Instagram Takipçi Satın Al

Bildiğiniz gibi hemen hemen herkesin bir instagram hesabı mevcut fakat herkesin yeteri kadar takipçisi yok diyebiliriz. Bu nedenle insanlar ya takipçi hilelerine yöneliyor ya da basıyor parayla takipçi satın alıyor. Ücretsiz takipçi kasan sitelere giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre bilgilerimizi de girmek durumunda kalıyoruz ve hesabımız saçma sapan profilleri de takip ediyor. Ayrıca bir bakıyoruz hiç tanımadığımız insanların resimlerini beğenmişiz. Bu nedenle en mantıklısı instagram takipçi satın al işlemi yapıp güvenli şekilde takipçilerimizi arttırmak diyebiliriz.

Instagram takipçi satın alabileceğimiz bir çok site var fakat bazıları kaliteli, ucuz ve güvenli şekilde instagram takipçi siteleri olsa da bazıları yollamıyor. Bu nedenle hangi siteden alışveriş yapacağımız konusunda dikkatli olmalıyız.

Nereden Intagram Takipçi Satın Al İşlemi Yapılmalı?

Instakip gibi instagram takipçi satın al işlemi konusunda uzman olmuş siteleri tercih edebiliriz. Çünkü bu siteler hem faturalı şekilde hizmet verirken hem de kaliteli ve ucuz şekilde takipçi alabileceğimiz sitelerdir.


Siteyi incelediğimizde hem yabancı robot takipçi hem de aktif gerçek Türk takipçi satın alabileceğimizi görüyoruz. Ayrıca sitede para ödemeden takipçi kalitesini test edebileceğimiz ücretsiz gönderim de sağlanmaktadır.

Yaklaşık beş sene önce kurulan instakip sitesi 2018 yılında da tüm hizmetlerine devam etmektedir. Uzman destek ve teknik kadrosuyla 24 saat boyunca müşterilerin takipçi ve diğer talepleri için hızla çözüm üretmektedir.

Instagram takipçi satın almanın yanı sıra beğeni, yorum ve oto beğeni gibi instagram hizmetleri de mevcuttur. Ayrıca twitter, facebook ve youtube gibi diğer sosyal platformlar için de sizlere hizmetler sunmaktadır.

Takipçi Satın Alma İşlemi Güvenlimidir?

Takipçi satın alma işlemini güvenilir sitelerden yaparsak güvenlidir diyebiliriz. Fakat sahibi kim olduğu belli olmayan kaçak yollarla para talep eden sitelerden uzak durmalıyız.

Profilimize takipçi gelmesi için sadece instagram gizliliğini kaldırmamız yeterli olan sitelerden işlem yapmalıyız. Ayrıca faturalı şekilde çalışan ve hesap bilgileri ortada olan sitelerden takipçi satın alabiliriz.

Takipçi gönderme işlemi şifresiz olmalıdır. Yani biz arkadaşımızı takip ederken bizden şifremiz istenmiyor. Bu nedenle, bu şekilde takipçi yollayan sitelerle çalışmalıyız. Instakip.com adresi takipçi işlemlerinde şifre ya da herhangi bir uygulamaya girmenizi talep etmemektedir. Sadece kullanıcı adınız ile işlem sağlabilmektesiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak