Thulium Lazer Leke Tedavisi

Cilt lekeleri her birey için istenmeyen bir görüntü rahatsızlığıdır. Bu rahatsızlık birçok bireyde psikolojik olarak, ruhsal olarak sorunlar yaşatmaktadır. Sırf bu lekeler yüzünden aynalara küsen bireylerin olduğu da bir gerçektir.

Ama artık tüm bu olumsuz düşünce ve olayları cilt lekeleri gibi nedenlerle yaşama devri bitti. Çünkü Thulium Lazer cihazı ile leke tedavisi yapılabilinmektedir. Bu cihaz istenmeyen tüm lekelerden kurtulmak için üretilmiş olup bir bayanın ve ya erkeğin daha pürüzsüz ve daha genç bir cilde sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Thulium Lazer Cihazının Kulanım Alanları

Thulium Lazer makinesi sadece leke yok etmek kullanılmamaktadır. Cilt sorunları olarak bilinen birçok alanda Thulium Lazer cihazı yardımcı olmaktadır. Bu cihaz ile cilt kırışıklıklarından, çillerden, geniş gözenek deliklerinden, doğum lekesi ve güneş lekesi gibi geniş lekelerden, yanık skarı ve sivilce izlerinden Thulium laveen Lazer ile mutlu sonuçlar alabilirsiniz.

Thulium Laveen Lazer Cihazı Lekeleri Nasıl Yok Ediyor?

Lavieen lazer cihazı diğer lazer cihazlarından farklı teknikte çalışmaktadır. Bu nedenle leke tedavilerine verdiği sonuç da diğer cihazlara oranla daha olumludur. Thulium laveen Lazer cihazı lekeleri diğer lazer makinelerinde olduğu gibi parçalamıyor.


Cilt üzerinde bilinçli ve kontrollü yapılan ufak tahrişler ile bireylerin bünyesinde olan makrofaj adındaki iyileştirme özelliği olan hücreyi açığa çıkartarak sorunlu olan bölgeye çekmektedir. Bu sayede cilt kendi kendisini yenilemektedir. Bu yenileme sonucunda istenmeyen cilt sorunları da çözülmektedir.

Cilt Lekeleri Olan Çiller, Güneş Lekeleri, Doğum Lekeleri Neden Olur?

Doğum lekesi nasıl oluşuyor anlamında net bir bilgi bulunmamaktadır. Hamilelik döneminde başlayan ten renginden daha koyu renkte bu lekeler damarlara bağlı olabilmektedir.

Güneş lekesi tıp ismi ile melazma olan bu leke türü daha çok güneşin zararlı uv ışınlarına uzun süre maruz kalındığında ortaya çıkmaktadır. Tabi bu durumun aksine hormonlardan gelişen bir cilt lekelenmesi durumu da olabilir.

Çil lekeleri yani çiller bireyin teninde oluşan minik minik lekelerin yoğunluğudur. Çil lekesi genelde genetik olan bir durumdur.

Tüm cilt lekeleri aslen sağlık açısından zararı olamayan sadece görüntü rahatsızlığı veren bir durumdur bu durumdan da Thulium Laveen Lazer tedavisi ile kurtulmanız mümkündür.

KAYNAK : http://www.babyfacelazer.com/thulium-lazer-leke-tedavisi.html

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak