Toshiba marka televizyonlar sayesinde evlerde özellikle akşamları dizi keyifleri konforun bir parçasıdır. Ancak bazen televizyonlarda yaşanan arızalar, bu keyfi elinizden alabilir. Bu durumda ise devreye Toshiba Servis girecek ve yaşanan arızanın tespitini yapacak sizi tamir süreci hakkında bilgilendirecektir. İstanbul içinde hizmet veren Toshiba servis yaşanan televizyon arızalarına hem hızlı hem de profesyonel çözüm getirmektedir.

Toshiba Televizyon Servisi

Toshiba servis televizyon arızaları hakkında arıza kayıtlarından aldıkları bilgi doğrultusunda ilgili adrese yönlendirilmektedir. Gidilen adreste televizyonun verdiği arıza kontrol edilerek arızanın kaynağı tespit edilmektedir. Ardından mümkünse gidilen adreste televizyonun tekrar aktif hale gelmesi sağlanmaktadır. Ancak bazen parça değişimi gerekmekte ya da sorun yerinde çözülememektedir. Bu durumda televizyon Toshiba Servis merkezine götürülmekte ve arızanın serviste giderilmesi sağlanmaktadır. Değişen parçalar ve yapılan işçilik için de en az 1 yıl garanti veriliyor olması Toshiba servis avantajları arasında bulunmaktadır.


Toshiba Servis İletişim Bilgileri

Yaşanan arızalar nedeniyle tamirci ihtiyacı bulunan kişiler, 444 78 56 numaralı telefondan bir Toshiba Servis ekibi isteyebilirler. Arama kaydında arızanın kısa öyküsünün de yer alıyor olması, ekiplerin gidecekleri yerde yapacakları müdahale hakkında onlara yardımcı olmaktadır. Arama sırasına göre arıza kaydı bulunan bütün adreslere gidilerek televizyon arızaları çözülmeye çalışılmaktadır. Uzman ve profesyonel ekip sayesinde servis, cihazlara son derece hassas müdahaleler yaparak arızalarının hızlıca giderilmesini sağlamaktadır.

Web: http://www.toshiba-servis.org

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak