Kombiler gündelik hayatta bize en gerekli elektronik cihazdır. Bunun önemini sadece kombi arızalandığında anlıyoruz. Çünkü kombi arızalandığında sadece konutun ısınması değil, aynı zamanda sıcak uyun olmaması, ocağın çalışmaması gibi birçok etkisini görüyoruz. Bu nedenle bu önemi baştan bilmemiz ve kombilerimizin bakımlarını aksatmamamız gerekir. Ya da kombilerimiz çok eski ise bunları yenileyerek daha yüksek performansta çalışan cihazlar alabiliriz.

Kombilerin markaları da oldukça önemlidir. Vaillant gibi büyük markalar, kombi alanında uzmanlaşan, sadece bu alanda üretim yaparak uzmanlığını bu alanda geliştiren markalardır. Ki zaten en çok kullanılan markalardan da biridir. Bu markanın yaygın olması yanında yaygın bir servis ve kolay bulunur yedek parça gibi birçok avantajı yanında getiriyor. Vaillant Kombi Servis oldukça kurumsal davranan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan servis türleridir. Yaygın teknik servise sahip olması, servisler arasında bir rekabete sebep olduğundan daha uygun fiyat ile daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan birçok özel servisin varlığını da oluşturuyor.


Özel vaillant kombi servislerini aramış olduğunuzda himet farkını siz de fark edebilirsiniz. Özel servislerin yapmış olduğu tüm işlemlere 1 yıllık garanti vermesi bunun en basit ispatıdır. Üstelik bu garanti sadece işçiliği kapsayan değil, varsa değişen parçaları da kapsayan bir garantidir. 1 yıl içerisinde aynı sorun tekrar baş gösterirse, servis tamamen ücretsiz olarak tekrar gelir ve gerekli onarım, bakım işlemlerini yapar. WEB: http://www.vaillantservismerkezi.org

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir Yorum Bırak