Yurt dışına eşya taşımak kolay ve basit bir iş değil, yurt içi eşya taşımacılığından farklı olarak daha zor ve zahmetlidir, gerek gümrük işlemleri gerek yapılması gerek özverili paketleme hepsi tecrübe ve profesyonel bir bilgi birikime ihtiyaç duyulur. Bundan ötürü yurt dışına başta tüm Avrupa ülkeleri olmak üzere size en iyi şekilde hizmet verecek bir firmaya ihtiyacınız olabilir.

Sektör içerisinde yüzlerce firma var tabi ki internet üzerinde yaptığınız aramalarda bunların sadece %35 gibi bir payı kapsayan kısmı bu işi yapan firmalardır geriye kalan web sayfaları sadece bu işin aracıdır sizde, en hizmetten yararlanmak istiyorsanız, seçim yapacağınız firma tecrübeli, işinde profesyonel ve müşteri odaklı yani müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan yana olsun.


Marsel İnternational Movers Uluslararası evden eve nakliyat Türkiye’deki en köklü ve en çok tercih edilen nakliye şirketidir. Firmamız yeni müşterilerine güvenceler sunmakta ve müşterilerinden güven kazanmaktadır. Türkiye’de en gözde lider yurt dışı taşımacılık firması olan Marsel, bünyesinde yer verdiği uzman evden eve taşımacılık personeli sayesinde müşterilerine sıfır hata politikası üzerinden evden eve tüm dünyaya taşımacılık hizmetleri sunmaktadır, sadece bununla kalmayan firmamız en iyi paketleme, modern depolama ve çok uygun fiyat aralıklarında taşınma deneyimi siz değerli müşterilerine sunmaktadır, sizde şirketimize ulaşmak ve bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sayfamız olan http://marselnakliyat.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Şirketimiz sadece yurt dışı eşya taşımacılığı hizmeti vermemektedir bunun yanın İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere şehir içi ve şehirler arası kurumsal ve sigortalı bir şekilde asansörlü ev taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Merkez yeri İstanbul ve Kocaeli ilinde olan şirketimizden Kocaeli evden eve nakliyat sektöründe hemen hizmet almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir Yorum Bırak